Bir Unbiased Görünüm alacak sigortasi

Derlediğimiz bilgiler ruzuşeb bir şekilde güncellenmekte ve çapraz referanslarla denetçi edilmektedir. Elimizdeki veriler, müşterilerinizden birinin mali bir zorlukla karşı muhalifya başüstüneğuna işaret ediyorsa risk durumunu size hemen bildirecek, olası zayiatınızı azaltmak ve önüne yürümek üzere bir gelişim planı oluşturmanıza yardımcı olacağız. 

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde mevrut bağımsız milletvekili finans yayın tesislarından biri olan Küresel Banking & Finance Review aracılığıyla 2014 yılında “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 seneından bu yana bankacılık, tekaütlük fonu, mevduat yönetimi, kurumsal sosyal sorum kabilinden farklı alanlarda veriliyor.

MMEA performansı hassaten, İspanya ve Yunanistan gibi ülkelerde yaşanan konuşu hafiflamadan etkilendi.”

​Evet, Kefalet Sigortası tahtında maruz Kefalet Senedi ile Sigorta Şirketleri bile Bankalar’ın verdiği vezneci güvence mektubunda evetğu kabil, ters kefalet senedi metninde mevki almaması şartıyla, kefalet senedinde tamlanan tutarın tamamı dâhilin mazi dyöreülemez bir taahhüde girmektedir.

Sonuç saygınlıkı ile, mevcut müşterilerinize henüz çok itibar limiti tanımlayabilecek ve alışılagelen koşullarda elan riskli vergilayacağınız yeni ve elan muhteşem müşterilere erişmeyi hedefleyen çalışmalarınızda çok elan güvenli bir şekilde aksiyon edebileceksiniz. 

 Alacak sigortası, müşterilerinizin temerrüde düşmesi durumunda dahi faturalarınızın ödeneceğine dair size güvence sunar. Bu, likit temizışınızın korunması açısından ciddi örutubet taşımaktadır.

Coface; Fransa’nın en büyük ikinci bankacılık kurumu olan BPCE’nin kurumsal, yatırım idare ve mali hizmetler bölümü olan Natixis’e bağlamlı bir şirkettir.

Biz şirketlere, sektörlere ve konuşu trendlere dair dünyanın en kapsamlı bilgisine sahibiz. Bu sinerjilü bilgiyi size sunuyor ve aksiyoninizi emin şekilde büyütmeniz namına kullanmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

​Alacak sigortası olarak da bilindik ticari itibar sigortası, şirketlere, müşterilerinin ticari borçlarını ödememesi durumuna karşı kayırma sağlar. Bu keyfiyet, müşterilerin ödeme aczine düşmesi ya da belirlenen müddet zarfında ödeme yapmamaları üzere farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bu tür riskler ekseri ticari risk olarak tanımlanır.

Şirketlerin karşı içinya kaldığı ödenmeyen vecibeların averaj seviyesinin satımların takribî %0,7’si evetğu delik önünde bulundurulduğunda, çoğu şirket, satış alanındaki ekleme avantajları dikkate almadan dahi, ticari saygınlık sigortasını son mesabe yakışır maliyetli bir ürün olarak değerlendireceklerdir.

Kullanmaı kolaylık Sözleşmenizi yönetmeniz olabildiğince basit – teminatınızı ve rastgele bir ödenmemiş borç bildiriminizi Coface’ın emin online platformu olan CofaNet’ten yapabilirsiniz.

Özüner, Euler Hermes Türkiye’nin bölgedeki faaliyetlerine de değinerek, “Euler Hermes tarafından sigortalanan İzmir’de muhkim şirketler ağırlıklı olarak metal ve gıda sektörlerinde etkinlik gösteriyor.

Küresel Banking & Finance Review editörü Wanda Rich, mevzuyla müteallik olarak “Euler Hermes, müşterilerine hem lokal, hem bile küresel olarak tecim yapabilme ve gelişme konusunda sükselı olabilmeleri dâhilin müstelzim hizmetleri ve bilgiyi sunarak Türkiye’deki antalya escort aksiyonletmelerin büyümesini destekliyor” dedi. Ödül, küresel ekonomideki yaratıcılığı, muvaffakiyetyı, stratejileri, ilham verici değişimleri ve deneyim ile uzmanlıklarıyla göze çarpan şirketleri yansıtıyor. Euler Hermes, mürtefi kaliteli ürün ve hizmetler çıkarmak doğrultusundaki çtuzakışmalarıyla bu sene da ödüle layık görüldü. Euler Hermes Türkiye Genel Müdürü Özlem Özüner konuyla ait olarak şunları söyledi: “Alacak sigortası Türkiye’bile çabucak yaygınlaşıyor.

Coface Türkiye, düzlükında dünyanın önde mevrut kurumu Uluslararası Mal Dergisi (IFM) aracılığıyla Türkiye’nin en iyi ticari alacak sigortası şirketi ödülüne layık görüldü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *